Když se přihlásíte k účtu na MultiHosteru, shromážďíme vaše osobní údaje, včetně e-mailové adresy a hesla.

MultiHoster nebude prodávat nebo dávat žádnou e-mailovou adresu na nikoho a nikdy nebude nic nikde vystavovat nebo udávat. Nicméně, může MultiHoster zveřejnit vaše informace v případě, vyžaduje -li to zákon.

MultiHoster může použít e-mailovou adresu pro zaslání informací o důležitých změnách, důležité aktualizace nebo informace o různých akcích.

MultiHoster ukládá vaši IP adresu, ale používá ji pouze pro interní účely. Nebude nikdy poskytnuta jiné osobě / firmě / webu z jakéhokoliv důvodu.

MultiHoster používá cookies pouze za účelem zajištění informací o pohybu po této stránce. Cookie je malý kousek informace, používaný k identifikaci jednotlivce, kdy osoba vstoupí na stránky. V žádném případě se tyhle údaje neposkytují dále.

MultiHoster si vyhrazuje právo na změnu této politiky kdykoliv bez předchozího upozornění. V tomto případě bude nová politika zveřejněna na této stránce.

Pokud máte jakoukoliv otázku, prosím neváhejte nás kontaktovat. 
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich